Wczoraj postanowiłam siebie samą zobaczyć @wczulymobiektywie 🦋
Dotychczas mnie samej z krwi i kości mało na zdjęciach, czas to zmienić 😏.
 
Mijają za chwilę trzy lata od pojawienia się na świecie mojego synka, Radka Lwa. To dla mnie dobry pretekst do powrotu z tematem wyglądu zewnętrznego. Presja zewnętrzna co do tego, ile mamy ważyć i jak szybko wrócić do „formy” sprzed ciąży to jest temat rzeka. Chciałam tu przypomnieć tym mamom, które mierzą się aktualnie z sytuacją pojawienia się pierwszego dziecka na świecie, że owszem przytyć 15 kg w ciąży to norma, ale ja miałam 25 in plus. Z czego 5 kg po trzech latach zostało. Nie mam ciśnienia na „chudość”, ale też mam świadomość, że ciało po urodzenia dziecka się zmienia, po prostu. I bardziej istotne jest zadbać o mięśnie głębokie, sprawdzić rozejście mięśnia prostego brzucha (polecam Gosię Włodarczyk 🤍). Oczywiście odpowiednia dieta, a nie czekolada na śniadanie, obiad i kolacje nas wzmocni, ale wszyscy wiemy jak trudne są początki. Później też nie jest łatwiej 🤪. Ale łagodność do siebie i samej, cierpliwość i troska nie tylko o dom, partnera, dziecko, ale właśnie o samą siebie na pierwszym miejscu procentuje na wszystkich innych polach. Trudno zmienić czasem przekonania, ale może warto poszukać pomocy terapeuty i wyjść z roli, którą nieszczęśliwie gramy od lat, żeby coś zmienić. Żeby czule i z miłością na siebie spojrzeć.
.
.
W moim fotografowaniu chodzi nie tylko o fajne ujęcia. W gonitwie codzienności brak nam czasu, żeby się sobie przyjrzeć. Czas na sesji i dotknięcie dłońmi odbitki ze swoją podobizną to przeżycie czasem naprawdę bardzo głębokie i poruszające. Spotkanie ze sobą to być może najważniejsze spotkanie w naszym życiu. Będę szczęśliwa mogąc Wam w nim po cichu towarzyszyć. Pozdrawiam z tego miejsca Was kobiety i mężczyźni. Zapraszam, napiszcie do mnie, spotkajmy się.
.
.
Moje sesje to czas na odkrycie cierpliwości, zrozumienia i wiary w siebie. Na twarzy niekoniecznie musicie mieć make up (ja o nim od miesięcy już nie pamiętam). Nie musicie się spinać, żeby „dobrze wyglądać”. Będziemy szukać luzu, wygody i szczerości.
Na moich sesjach wystarczy obecność🤍
.
.
Napisz do mnie tutaj i umówmy się na konsultację. Do zobaczenia!