O mnie

Kim jestem?

Agnieszka Kiepuszewska

Z wykształcenia jestem dyrygentką chóralną, trenerem wokalnym i śpiewam zawodowo, ale kilka lat temu odkryłam miłość do fotografii, i przepadłam!. Na co dzień spędzam czas z wygadanym trzylatkiem, który pomaga mi wypiekać chleby i ciasta. Jako dyrygentka pracowałam z m.in. z chórami gospel. Aktualnie od sześciu lat prowadzę chór dziecięcy w Komorowie przy Stowarzyszeniu K40. Wydałam dwie autorskie płyty — jazzową „Silence” i „Falę” - bardzo osobiste piosenki o emocjach.

Najbardziej cieszą mnie spotkania z ludźmi. Traktuję sesje jako czas niemalże terapeutyczny, w którym osoba, którą fotografuję ma szansę skomunikować się ze sobą, być blisko siebie, a potem na zdjęciach rozpoznać siebie na nowo. Zobaczyć siebie w innym świetle.

Mieszkam w otoczeniu lasów, więc jeśli masz ochotę na spacer pod Warszawą przyjedź do mnie! Ugoszczę Cię kawą, obiadem i chrupiącym chlebem. Mogę też przyjechać do Twojego domu, albo w miejsce, które jest Ci bliskie, którego otoczenie działa na Ciebie lub Twoją rodzinę najlepiej!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zapoznaj się z Polityką Prywatności .
Polityka prywatności    Manage cookies
Zgadzam się